CinsellikGenelHayat

Nasıl Cilve Yapılır

Cilvenin nasıl yapıldığını merak eden bayanların en önemli kaynakları, kendilerine ait olan deneyimleri ve gözlemleridir. Ancak yine de cilve yapabilmek için bu kadarı yeterli olmaz. Çünkü cilve yapmanın oldukça çeşitli boyutları bulunmaktadır ve mutlaka bu konuda bilgi de gerekmektedir. Erkekleri etkilemenin en sanatsal yolu cilve yapmaktır.  Cilve, zekâ ile güzelliğin bir arada kullanılmasıdır. Ayrıca cilve, kadınların güzelliklerinin görünmesini sağlar ve daha estetik görünmelerine de etki eder.  Bu yazımızda uzmanlar tarafından onaylanmış olan ve uygulanarak etkisi kanıtlanmış cilve yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Öncelikle söyleyecek sözleriniz olsun ancak bu arada da kaşınız gözünüz oynasın. Bir kadının gözleriyle erkeğe odaklanmış halde sarf ettiği iç gıdıklayıcı kelimeler kullanması en cilveli halidir. Toplumumuzda kadınların bakışlarını erkeklerden kaçırması öğretilmişken, bir kadının erkeğe gözleriyle odaklanmasının etkileri de oldukça fazla olacaktır.  Hele de göz hapsine aldığınız erkeğin gözlerine odaklanmışken bir anlık bakışlarınızı dudaklarına götürmeniz; cilve ile tahrik etmenin birleşmesidir. Böyle bir durumda erkeğin aklını başından alırsınız. Bakışların sözcüklerle desteklenmesi etkiyi iki kat daha artıracaktır. Kadınların gülerken cilveli görünmelerinin sırrı nedir? Öncelikle kahkahayla gülmeyi elemek durumundayız. Çünkü belirli şartlar dışında kahkaha ile gülmek kadına yakışmıyor.  Bu durumda geriye iki alternatif kalıyor; gülümsemek ve kıkırdayarak gülmek. Cilve yapmaktan bahsediliyorsa bir kadın bu iki gülme alternatifini de kullanmalıdır. İki gülme türünün de konuya, zaman ve yere öre değişen etkili sonuçları vardır. Örneğin, romantik bir ortamda ya da konuda gülümsemek gerekirken, cinsellikle ilgili konularda kıkırdayarak cilve yapmak oldukça etkileyici sonuçlar yaratır.

Eski bir cilve yapma yöntemi olsa da etkisi hala oldukça etkili olan cilve yöntemlerinden biri de yaklaştırma- uzaklaştırma tekniğidir. Erkeğe hareketlerle gel derken, bu durumu açıkça dile getirmemektir. Böyle durumlarda erkekler de kararsız kalırlar. Kadının hal ve hareketlerinden oldukça müthiş arzu duysalar da, kadından onay veren sözcükler duyamadıklarından dolayı tereddütte kalırlar.  Kadınlar her zaman için erkeklerin kendileriyle ilgili net yargılara varmalarına engel olmalıdırlar. Cilveli kadın olmanın kurallarından bir tanesi de budur.

Züleyha

ben ben ben hikayme işte

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.