Tıbbi sorumluluk reddi

UYARI :  NasiLL.com TIBBİ ÖNERİLERDE BULUNMAZ.

 

LÜTFEN, BU SAYFAYI TERK ETMEDEN ÖNCE, AŞAĞIDAKİ METNİ DİKKATLE OKUYUN.

NasiLL.com, çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok madde içermektedir. Ancak, bu maddelerin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir maddede bulunan herhangi bir ifadenin gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur. Bu maddeler, kısmen ya da tamamen, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır. Tıp ile ilgili bir ifade yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir.

NasiLL.com tarafından sağlanmış olan tıbbi bilgi, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, ehliyetli bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi yerine geçmez. NasiLL.com bir doktor değildir.

NasiLL.com’a bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve NasiLL.com ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu internet sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.

Sitemizde sunulan veya projesine dahil olan herhangi bir şey, tıbbi bir görüşün önerilmesi ya da sunulması veya tıbbi bir uygulamaya katılım olarak yorumlanmamalıdır.

Tabii, GNU Özgür Belgeleme İzni dahilinde olmak üzere, burada bulunan tıp ve sağlık ile ilgili maddelere katkıda bulunabilir ya da o maddelerde rastladığınız herhangi bir malzemeyi kullanabilirsiniz.