Yazılım Mühendisi Ferhat GÖL kimdir

1998 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimi Mıllış Nuri ilköğretim okulunda tamamladı. Lise eğitimini açık öğretim bölümünden okudu çünkü zamanın tamamını bilgisayar ve çevre donanımıyla ilgilenerek geçiriyordu. Eğitimini bırakmak zorunda kaldı, aslında bu ona bir fırsat vermişti. Sektörde geliştirebilir, tam zamanlı olarak yazılım ve siber güvenlikle ilgilenebilirdi. Ancak bazı nedenlerle istediği gibi olmadı ve bir çok meslek değişikliği yapmak zorunda kaldı. Dominos pizzada bulaşıkçılık, sanayide araba tamirciliği, nakliyat firmasında eleman, vinç işletmesinde beden işçiliği gibi beden yorgunluğu veren işlerden kalan zamanla kendini adli bilişim sistemlerinde çalışmaya vermişti ve bir kaç firmanın dikkatini çekebilmişti.

Biraz ara verip sınavlara hazırladı. 2 yıl içerisinde lise mezunu oldu. Ancak sınavlar daha bitmemişti, önünde kocaman üniversite sınavları vardı. Azim, mutluluk ve çalışma sonucunda, 2019-2020 yılında Türkiye genelinde ilk bin öğrenciden biri oldu ve şu anda Bahçeşehir Üniversitesi’nde Yazılım Mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisi. Html.

Aktif olarak bilişim sektöründe faaliyetler gösteren Ferhat GÖL. Türkiye genelinde 2 adet proje üzerinde aktif olarak çalışıyor bunlardan biri Veteriner Hekim Sistemleri (DHS), diğeri ise Atlas Lojistik Sistemleri. Bu sistemleri kullanan kişi/kurum sayısı toplam 10 binin üzerinde.

Ferhat GÖL ile WhatsApp üzeri veya Websitesini ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.