Yazarlık sözleşmesi ve dikkat etmeniz gerekenler

Sizi aramızda görmekten son derece mutluyuz. Umarız çokça katkılar yapar ve başarılı bir yazar profili edinirsiniz. Yazar olmadan önce buraya göz gezdirmeniz iyi olur.

NasiLL.com’da bir yazı yazdığınızda bu yazıyı NasiLL.com ve kardeş projelerinde süresiz ve sınırsız yayınlama, üzerinde tasarrufta bulunma, gerekli görüldüğü durumlarda ekleme/çıkarma yapıp düzenleyebilme, yayından kaldırma, yazınıza bir not iliştirme gibi tüm hakları vermiş olursunuz.

NasiLL.com bir eserin yazarı olarak sizin kullanıcı profilinizi ve yazarlık linkinizi yazılarınız ile birlikte korur ve Yazar olarak görülmenizi sağlar. NasiLL.com’daki bir yazıyı gönül rahatlığı ile sizin yazdığınızı ilan edebilir ve duyurabilirsiniz. NasiLL.com eserlerinizin sahipliğini ve sorumluluğunu devralmaz.

Hiçbir aktivitesi bulunmayan, sadece profil olarak bulunan yazarları uzun süre saklama güvencesi vermiyoruz. belirli peryodlarda silme-temizleme yapıp, aktif olmayan yazarları dondurabilir, silebilir veya yayından kaldırabiliriz.

Yasadışı, tehlikeli veya yanlış beyanlarda bulunan yazılarınız hakkında NasiLL.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu sebepten eğer yasadışı bir şey paylaşmayı düşünüyorsanız iki kez düşünün. Biz NasiLL.com olarak hukukçu veya uzman çalıştırmıyoruz, bu sebepten neyin yanlış olduğunu bilemeyiz, bir itiraz veya başvuru gelmedikçe yasadışı bile olsa yazıları yayından kaldırma kararını veremeyebiliriz. Bunun dışında bir itiraz veya başvuru gibi girişimler olmadıkça NasiLL.com eserlerinize saygı duymakta ve onları sonuna kadar yayında tutmak için tüm kaynaklarını kullanmaktadır.

Yazılarınızda dikkat etmeniz beklenen noktalar

NasiLL.com adı üzerinde bir nasıl başvuru kaynağı olmayı hedefleyen platformdur. Bu sebepten hiçbir fayda üretmeyen yazılarınızı yayınlamak için söz vermiyoruz. Aşağıdaki kriterlere uymayan yazılarınızı yayınlamak konusunda bir garantimiz yoktur.

  • Bir nasıl veya bir konu anlatılmış olmalı, hedefsizce magazin, günlük, tanım gibi yazılar bizim alanımız değiller.
  • En az 300 karakterden oluşmalı.
  • En az 1 adet konu ile alakalı resim içermeli.
  • Yazınız anasayfada ve slaytlarda göründüğünde düzgün görünmesi için. Öne çıkan görsel alanına konu ile alakalı bir büyük resim konulmalı (şuanki kriter min 455px yükseklik)
  • Gerekmedikçe yazı içinden 2 den fazla link çıkışını tavsiye etmiyor ve pek sıcak bakmıyoruz. Biz link list değiliz.
  • Kopyalanmış, çalınmış içeriklere toleransımız yok. Özgün ve size ait içeriklere değer veriyor. Kopya içerikler yayınlamamayı tercih ediyoruz

Yazar olmanın faydaları

Yazar olarak yazılar yazdığınızda NasiLL.com ve internet aleminde prestij kazanmanın yanısıra, yapacağımız kampanya ve çekilişlerden faydalanma imkanını yakalamış olacaksınız. Örneğin belirli bir sayıda yazısı olanlar arasından ilk 5 kişiye 200’er liralık alış-veriş çeki dağıtıyor olabiliriz!