InternetÖne çıkan nasılsosyal medya

Takipçi nereden satın alınır?

Gerekli süre: 1 gün


Takipçi hilesinin ve takipçi satınalmanın tüm sosyal medya platformlarında etkili olduğunu yazmıştık. Takipçi hilesi veya fake followers : TwitterFacebookinstagramTiktokSpotifyTumblrPintrestTwitch Alexa, GoogleMaps gibi tüm platformlarda etkin. Satınalma yapılacak yerleri bu yazımızda bulabileceksiniz. Size takipçi kazandıracak yöntemler anlatmaya çalışacağız. Gelsin followers. Şu yazımızı okuyun lütfen: https://www.nasill.com/internet/takipci-hilesine-dikkat

Logo - Dijital görüntülü reklamcılık

 1. Güvenilir bir SMM Panel bulmak.

  Takipçi satışı SMM Panel denen sosyal medya hizmeti veren platformlardan yapılıyor. Öncelikle bu platformlardan güvenilir olanı bulmalısınız.
  aramak-smm

 2. Güvenilir satıcı için forumdaki üye profili incelenir

  ilgili forumdan üye hesabına ve profiline tıklanır profili incelenir.
  kayıt tarihi 3 aydan yeni olanlardan uzak durulur!
  ve Ticaret yüzdesi ve puanları incelenir.
  güvenilir-smm-panel

 3. Geri dönüyor mu? Geri dönüş süresini kontrol et

  Bazı Smm panel sahipleri paneli açıp öylece bırakırlar. Paralar gelir, sizin paralarınız gider ama hiç bir hizmet verilmez. Siz de öylece ortada kalırsınız. Bunu test etmenin en güzel ve kolay yolu şudur.
  geri-donusu-kontrol-et

 4. SMM Panele kayıt ol ve saçma bir ticket oluştur.

  Siteye login olun ve bir gereksiz ticket oluşturun. Size ne kadar hızlı dönüp bilgi verirlerse o kadar iyi destek var demektir buradan devam edebiliriz. Saatlerce hiç kimse ortalıklarda yoksa oradan uzak durun başka bir satıcıya yönlenin.
  takipci-satinalma-ticket

 5. Ticket adımını geçtiysek, destek iyi durumdaysa iş yapmaya başlayabiliriz.

  Durun hemen saldırmıyoruz. Bunun da bir tekniği var ister inanın ister inanmayın. Takipçi satın almadan önce veya bir iş yaptırmadan önce iki kere düşünelim her zaman. İşte püf noktası.
  sakin-ol

 6. Önce küçük bir miktar yükleme yaparak başlayın.

  Sakın büyük meblağlar yüklemeyin asla. Küçük bir para yükleyerek işe başlıyoruz. Örneğin twitter takipçi servisi listesi şöyle: demek ki ucuzundan atıyorum, 13 liralıktan biraz satınalabiliriz. 13 lira yükleme yapalım.
  takipçi-satın-alma-liste

 7. Bakiye eklemeye gelip sadece 13 lira yükleyelim.

  Daha fazla değil, sadece 1000 Twitter Türk takipçi satınalacağız ve 13 lira yüklemek yeterli bunun için.
  az-para-yeter

 8. Siparişimizi verip beklemye başlayalım.

  Eğer siparişimiz hızlıca işlenmeye başlar ve takipçiler akmaya başlarsa her şey okdir.
  Bu şekilde tamamlanırsa servis güzel ve her şey yerindedir. Yoksa işimiz Zor.
  Ticket açın, sorun ve sorunun kaynağını öğrenin. Çözülemezse 13 liranız yanar daha fazlası değil.
  takipci-servisi-sipariş

 9. Test yüklemesi başarılı olursa

  Şimdi daha çok para yükleyip binlerce hatta yüzbinlerce servis yüklemesi yapabilirsiniz.
  ANCAK DİKKAT!
  Sakın aynı hesap için birden fazla iş girmeyin. Atıyorum. 1000 tane Türk takipçi, 5000 tane yabancı takipçi, sonra 5000 de karışık takipçi alayım diye giriş yapmayın. Birisi bitip tamamlanmadan diğerini girerseniz herşey karışıp hiçbir şey yüklenmiyor. Günlerinizi hatta haftalarınızı kaybedebilirsiniz.
  simdi-takipci-yukleme-zamani

 10. Binlerce yükleme yapacaksanız sabırlı olun.

  Yüklemeler zaman alır. Hepsi birden işlenmez. Banlanmamak için bazı servisler yavaş bazıları hızlı yükler. Bunu SMM Panelde görebilirsiniz. Günde yaklaşık ne yükleme yapılacak bilirsiniz. Bu yüzden beklemelisiniz. Günde 1000 yükleme yapan servise 10.000 takipçi girerseniz 10 gün beklemelisiniz. Sakin olun ve bekleyin. Asla bir sürü giriş yapayım hepsi birden bitsin diye düşünmeyin. Herşey kitlenir.
  yukleme-icin-sabirla-bekleyin

Binlerce hatta yüzbinlerce takipçi satınalabilir miyim?

Cevabımız evet. Takipçinin nereden satın alınacağını bilirseniz eğer çok hızlı servislerle size takipçi yüklemesi yapabilen girişimciler mevcut. Günde 100 takipçi yüklemesi yapabilen yavaş servislerden tutun da, günde 50.000 takipçi yükleyebilen süper hızlı servislere kadar pek çoğunu bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güvenilir bir SMM bulup takipçi satın almak.

Peki takipçi nereden satın alınır?

Kendilerine SMM diyen sosyal medya danışmanlığı yapan girişimciler takipçi yüklemesi ve daha pek çok sosyal medya şişirmesi yapıyorlar. Yani takipçi kasmak yanında atıyorum etkileşim de kasabilirsiniz. Sanki binlerce insanlar beğeniler yapıyor, yüzbinlerce yorumlar alıyor, ortalık büyük bir etkileşimle gırılagidiyor gibi gözükebilirsiniz.
Sadece takipçi değil, etkileşim de satıyorlar. Retweetler, like lar, yorum yapmalar gibi birçok özelliğin dışında size attığınız videoları izlemek gibi özellikler de sunuyorlar. Yani Takipçi hilesine dikkat yazımızda yazmıştık. Şişirme profil kasanlar sanki büyük etkileşim varmış gibi yapmak için kendi reklam verenlerine veya alıcılarına sanki attıkları videolar büyük izlenme ve etkileşim oranlarına sahipmiş gibi gözükmek isteyebiliyorlar. işte bunun için de çözüm üretilmiş. Sizin videolarınızı izliyor ve etkileşiyorlar.

Takipçi satın alabileceğim güvenilir kaynaklar

Güvenilir takipçi satan yerleri burada listeliyeceğiz. Takipte kalın. En iyiler burada linklenecek ve buradan başlayıp sorunsuz hizmet alabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.