Sorumluluk reddi

NasiLL.com BİLGİ GEÇERLİLİĞİNİ GARANTİ ETMEZ


NasiLL.com insan bilgisi dahilinde bir nasıl başvuru kaynağı hazırlamak isteyen kişilerin veya grupların oluşturduğu ve herkesin ortak paydasında birleşen çevrim içi bir kaynaktır.

NasiLL.com projesinin amacı, güvenilir, özgür ve kapsamıyla Türkiye için en büyük Nasıl başvuru kaynağı oluşturmaktır.

Projenin temel hedefi, internet bağlantısı ve bir internet tarayıcısı olan herkesi bu içeriğe dahil etmektir.

Lütfen burada yer alan hiçbir bilginin alanında uzman profesyoneller tarafından değerlendirilmediğini, içeriğin size tam, kesin ve güvenilir bir bilgi sunmadığını unutmayınız. Bilgiler imece usulü herkesin katkıları ile oluşturulur.

Bu yargı, zaman geçtikçe sizin de göreceğiniz üzere NasiLL.com`da yararlı veya kaliteli içerikler bulamayacağınız anlamına gelmemelidir. Yine de NasiLL.com, burada bulunan içeriklerin kesinliğini garanti etmez.

Konu başlıkları

İçerik üzerinde Resmi, Eş, Uzman vb. ünvan değerlendirmelerimiz yoktur

Nasıl yazılarının kabul edilebilir sürümlerini seçme ve bunları vurgulamanın yollarını araştırıyoruz. Yazarlar topluluğumuz,site içi araçlar kullanarak değiştirilen ve yeni içeriği gözlemektedirler.

Ancak NasiLL.com, gönüllüler tarafından düzenli bir şekilde incelenmediği için, okuyucular, buldukları hataları düzeltebilirlerse de bu onların yasal yükümlülüğü değildir ve bu nedenle de, burada bulunan bilgilerin hiçbirinin, hiçbir amaca veya kullanıma yönelik olarak uygunluğunun garantisi yoktur.

Yazarların, katkıda bulunanların, destekleyenlerin, yöneticilerin, sistem operatörlerinin, veya NasiLL.com ile herhangi bir şekilde bağlantıda olan kişilerin hiçbiri, bu veya buradan bağlantılı web sayfalarında bulunan, doğru olmayan ve karalayıcı özellik taşıyan bilgilerin görünüşünden, veya sizin bu bilgileri kullanımınızdan dolayı sorumluluk taşımazlar.

Sözleşmesizlik; sınırlandırılmış izin

Burada bilginin serbestçe sağlandığını ve sizinle ve site sahip veya kullanıcıları, içeriğin yayınlandığı sunucu sahipleri, NasiLL.com`a katkıda bulunan bireyler, proje yöneticileri, sistem operatörleri yada bu ve bu proje konularına bağlı kardeş projelere herhangi bir biçimde bağlantılı diğer kişileri hüküm altına alacak bir anlaşma veya kontrat kurulmadığını anladığınızdan, lütfen emin olun.

Sınırlandırılmış izinle bu siteden herhangi birşeyi NasiLL.com referansı korunarak kopyalama hakkınız tanınmıştır; bu hak, NasiLL.com`un bir bölümü veya herhangi bir temsilcisi, üyesi, organizatörü ve diğer kullanıcıları üzerinde herhangi bir sözleşme veya sözleşme dışı bir sorumluluk yaratmaz ya da ifade etmez.

GNU Özgür Belgeleme İzni (GÖBİ) ötesinde buradaki bilgiyi kullanmanız veya düzenlemeniz ile ilişkili olarak, sizinle NasiLL.com arasında hiç bir antlaşma veya anlaşılma olmadığı gibiNasiLL.com ve onunla ilişkili kardeş projelerin herhangi birisine gönderdiğiniz herhangi bir bilginin herhangi biri tarafından değiştirilmesi, tadil edilmesi, düzenlenmesi veya silinmesi durumunda NasiLL.com`daki hiç kimse sorumlu tutulamaz.

Tescilli markalar

NasiLL.com içeriğinde bulunan, bahsedilen herhangi bir tescilli marka, servis tescili, tasarım hakları, kişisel haklar veya buna benzer haklar şahsi sahiplerinin malıdır. Onların burada bulunması, burada orijinal yazarları tarafından yazılan GÖBİ altındaki NasiLL.com içeriğindeki amaçtan veya bilgilendirme dışında başka bir amaçla kullabileceğinizi anlamına gelmez. NasiLL.com’un içeriğindeki bu hakların sahibiyle başkaca bir anlaşması yoktur. NasiLL.com size bu hakları yukarıda belirtilen amaçlar dışında kullanma hakkıda tanıyamaz. Bu hakları veya benzer hakları kendi riskinizi göze alarak kullanın.