Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Ercan Acar

[email protected]
GSM:+90 545 6857395

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Ercan Acar

Mail: [email protected]

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Züleyha Hoş
Mail: [email protected]

Neslihan Acar
Mail: [email protected]

Ozan Erdoğan
Mail: 
[email protected]

GECE EDİTÖRLERİ / Night Editors

Yılmaz Yanmaz
Mail:[email protected]

REKLAM REZERVASYON
[email protected]

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
[email protected]

Hukuk
Av. Figen Ramadanoğlu
Mail: [email protected]

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Hostinger International Ltd.

E-Posta / E-Mail
[email protected]

Telefon – Fax / Telephone – Fax
0(545) 6857395

ADRES/ Addresse
Sultançiftliği Mh. SultanMurad Cd. No:18/d Çekmeköy / İstanbul

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – nasill.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. nasill.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, nasill.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 nasill.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları nasill.com‘a aittir. nasill.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar nasill.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
nasill.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. nasill.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCYThis text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on nasill.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on nasill.com are opened on a new page. nasill.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.