Kendi Riskiniz

UYARI :  NasiLL.com’u KENDİ RİSKİNİZİ GÖZE ALARAK KULLANIN !

Lütfen, NasiLL.com’da Karşılaşacağınız Herhangi Bir Bilginin YANLIŞ, YANLIŞ YÖNLENDİRİCİ, TEHLİKELİ, YANLIŞ YAZILMIŞ ya da YASA DIŞI Olabileceğinin Farkında Olun.

Bu risk sorumluluğu reddi sayfasına okumakta olduğunuz bir sayfa üzerinden ulaştıysanız, nedeni şudur: bu bağlantıyı eklemiş olan kişi, o sayfadaki bazı bilgilerin, o bilgileri okuyan ve kendi etkinliklerinde kullanmak ya da uygulamak veya kullanmaları için 3. şahıslara göstermek isteyenler için akılcı olmayan riske (zarar görme olasılığına) yol açabileceğini düşünmektedir.

NasiLL.com ile ilişkili olan hiçbir yazar, katkıda bulunan, maddi ya da manevi destekleyici, yönetici, bilgisayar sistemi işleticisi, yıkıcı (vandal) ya da herhangi bir başka kimse, hiçbir şekilde, bu sayfalarda ya da bu sayfalara bağlantılandırılmış başka internet sayfalarında bulunan bilgileri kullandığınız için sorumlu tutulamaz.

Lütfen, NasiLL.com’dan almış olduğunuz herhangi bir bilginin doğru ve doğrulanmış olduğundan emin olmak için gerekli adımları atın: (a) başvurduğunuz sayfanın sonunda yer alan kaynakları inceleyin, kaynak bulamadığınız veya kaynağında doğrulayamadığınız bilgiler güvenilir bilgiler olmayabilir, riskler içerebilir; (b) bağımsız kaynaklar kullanarak, bilgileri ikinci bir incelemeden geçirin.

Eğer bir sayfada tehlikeli, yasa dışı ya da etik olmayan etkinliklere uyan öneriler varsa, şunu hatırlayın: bu bilgileri NasiLL.com’a herhangi bir kimse girebilir. Yazarlar ve Yöneticiler: (a) size eksiksiz bilgi sağlayabilecek yetkinlikte olmayabilirler; böyle bir iddiaları da yoktur. (b) yaralanma, bedensel hasar veya kendinize, malınıza ya da saygınlığınıza gelebilecek diğer zararları önlemek için almanız gereken güvenlik önlemler hakkında sizi yeterince bilgilendirebilecek nitelikte olmayabilirler. Örneğin tıbbi, yasal ya da risk yönetimi gibi konulara özgü öneriye ihtiyacınız varsa, lütfen, ilgili konuda profesyonel olarak ehliyetli ya da bilgili olan kişilere başvurun. Bu bilgilere ulaşabileceğiniz yer NasiLL.com olmayabilir.

NasiLL.com düzenli olarak uzmanlarca değerlendirilmez; okuyucular yanlışları düzeltebilir ya da yanlış önerileri çıkartabilirler ama böyle yapmak için yasal bir zorunlulukları ve görevleri yoktur. Dolayısıyla, burada okunan bilgilerin herhangi bir amaç ya da kullanım için uygun olduğunun garantisi yoktur.

Buradaki bilgilerin kullanımı sonucunda gelişen hiçbir hasar NasiLL.com’a karşı kovuşturma – araştırma konusu yapılamaz çünkü NasiLL.com, özgürce bir araya gelen bireylerin çeşitli açık kaynaklı ve çevrim içi, eğitsel, kültürel, bilgi verici kaynakları derlemek için oluşturdukları bir gönüllü birliğidir. Bahsi geçen bilgi size karşılıksız sunulmaktadır ve buna göre de sizin bu bilgiyi GNU Özgür Belgeleme İzni‘nin dışında kullanmanız ya da değiştirmenizle ilgili olarak sizinle NasiLL.com arasında herhangi bir sözleşme ya da anlaşma bulunmaz.

 

BAĞIMSIZ OLARAK DOĞRULAMADAN, NasiLL.com’DA BULUNAN HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMEYİN. NasiLL.com BİLGİLERİN YANLIŞ KULLANIMINDAN ÖTÜRÜ OLUŞABİLECEK ZARARLARDA SORUMLULUK KABUL ETMEZ