A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Ana Sayfa / NasiLL.com hakkında

NasiLL.com hakkında

Bir gün mutfaktaki armatürün contası nasıl değiştirilir bunu tartışırken, google a soralım dedik. Ama enteresandır ki, armatür contası nasıl değiştirilir bunu bir türlü bulamadık.

Başka bir gün de yine ev işlerinden birisi olan lavabo sifonu nasıl bağlanır ve S neden verilir bunları bulamayınca da artık iş başa düştü dedik ve türkçe bir nasiLL? sitesi yapmaya karar verdik.

Bu sitede nasıl yapılır? nasıl oluyor? nasıl.. nasıl.. sorularımıza cevap verecek dökümanları üyelerimiz ile birlikte yazmak – derlemek – toparlamak niyetindeyiz.

Umud ediyoruz ki, pek yakında www.NasiLL.com yazıp arama yapan herkes tüm nasill? sorularına cevap bulabilecek.

Sitemize yeni bir madde açabilmek veya var olan maddeleri düzenleyebilmek için yetki, bekleme, onay yok, bir madde de siz katkı yapmaya ne dersiniz?

Bir cevap

  1. hazım kendirli

    Merhaba hocam, sitenizde kıdem tazminatı hesaplama cetveli gördüm ben de siteme eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.. Sitem wordpress tabanlı acaba tazminat hesabı olan kodu bana da vermeniz mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Altunizade Mah. SirmaPerde Sok.
istanbul
34662
Turkey
Tel: +90 216 474 40 38
Fax: +90 216 474 40 68