NasiLL.com hakkında

Bir gün mutfaktaki armatürün contası nasıl değiştirilir bunu tartışırken, google a soralım dedik. Ama enteresandır ki, armatür contası nasıl değiştirilir bunu bir türlü bulamadık.

Başka bir gün de yine ev işlerinden birisi olan lavabo sifonu nasıl bağlanır ve S neden verilir bunları bulamayınca da artık iş başa düştü dedik ve türkçe bir nasiLL? sitesi yapmaya karar verdik.

Bu sitede nasıl yapılır? nasıl oluyor? nasıl.. nasıl.. sorularımıza cevap verecek dökümanları üyelerimiz ile birlikte yazmak – derlemek – toparlamak niyetindeyiz.

Umud ediyoruz ki, pek yakında www.NasiLL.com yazıp arama yapan herkes tüm nasill? sorularına cevap bulabilecek.

Sitemize yeni bir madde açabilmek veya var olan maddeleri düzenleyebilmek için yetki, bekleme, onay yok, bir madde de siz katkı yapmaya ne dersiniz?

One thought on “NasiLL.com hakkında

  • hazım kendirli

    Merhaba hocam, sitenizde kıdem tazminatı hesaplama cetveli gördüm ben de siteme eklemek istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.. Sitem wordpress tabanlı acaba tazminat hesabı olan kodu bana da vermeniz mümkün mü?

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.