Genel

BURSA MEZAR BAKIMI VE PEYZAJ HİZMETLERİ

https://www.bursamezarbakimcisi.com Bursa’da Peyzaj uzmanı deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Mezar bakımı ve çiçeklendirme işini yaparken en büyük hedefimiz müşteri memnuniyeti ve işimizin kalitesidir. Peyzaj uzmanı kadromuz mezar çiçeklendirmesi yaparken ayrıca zamanı gelen çiçek ve ağaçların budama, bakımı ve gübre gibi ihtiyaçlarınıda zamanında karşılar.

İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Bir Yerde.

https://www.bursamezarbakimcisi.com

Bursa’daki mezarların bakım ve süsleme hizmetini siz müşterilerimiz için sunmaktayız. Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günleri ve Yıldönümü gibi günlerde sizlerin yerine bakım ve süsleme yaparak sizlere öncesi ve sonrası hali ile resim ve video gönderiyoruz.

Seçmeli Çiçek
Mezar Bakımı
Yazıt Boyama
Mezar Taşı Temizliği
Mezarlar için çakıl ve talaşlar
Çiçek Mevsimlik
Çiçek Kalıcı

Mezar Bakımı Nasıl Yapılır?

Mezar bakımları ve çiçeklendirmesi kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Sevdiklerimizin aziz hatıralarını canlı tutmak ve hatıralarına olan saygımızı göstermek için mezarlarımızı daima bakımlı tutmak isteriz.

  • Zaman içinde mermerler dış etmenler nedeniyle kararabilir metal parçalar oksitlenir ve toprağın konumu değişir.
  • Toprak çeşitli zararlılar yabani ot ve köklerle karıştığında çiçekler için verimsiz hale gelir.
  • Belirli zaman aralıklarıyla mezarlar kontrol edilmeli henüz aşınmadan aşınmaya yüz tutmuş alanlar temizlenerek cilalanmalıdır.
  • Mermer temizleme esnasında zaruri değilse kimyasallar kullanılmalıdır. Aksi halde zaman içinde mermerin daha fazla aşınmasına bozulması ve hatta kırılmasına neden olur.
  • Mezar Bakımcısı olarak Mezar temizliği ve bakımına modern ve profesyonel dokunuş yaptık. Alanında uzman eğitimli kadromuzla
  • mezarlıklarınızı fiber bezlerimiz ve yumuşak fırçalarımızla zarar vermeden özel solüsyonlarımızla temizlik ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

https://www.bursamezarbakimcisi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.