A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Ana Sayfa / Genel / Nasıl Erkek Olunur
erkek

Nasıl Erkek Olunur

Gerçek bir erkek öncelikle yiğit olmalıdır. Yaşamını sadece bir uçkurun peşinde değil de güzelliği şad etmekte aramalıdır. Kendisiyle konuşulanı anlamalı ve aynı zamanda da yorumlayabilmelidir. Kadın işlerini yapmaktan ziyade kendi erkek işlerini tam anlamıyla yerine getirebilmelidir. Erkek olabilmek için, ne iş yapacağını bilmeli ve gerektiğinden taşı sıkmaktan gerektiğinde de çöp atmaktan gocunmamalıdır.

Gerçek bir erkek, eve geldiği zaman hanımını ihya etmesini bilmelidir. Çalışma sebebinin sadece ailesini yüceltmek olduğunu ve iyi yaşamalarını sağlamak amaçlı olduğunun farkında olmalıdır. Tam anlamıyla erkek olabilmek için hanımıyla ya da eşiyle kahve içmenin keyfini çıkarmak gerekir. Mahremine sahip çıkmayı bilen ve kesinlikle sevgisiz yatağa girmemelidir. Erkek adam olabilmek için, Evinde gözüne kendinden başka bir çift gözün değmediği hanımı olduğunun bilinciyle gördüğü birkaç et parçasına iştahı kabarmamalı. Erkek adam, onurlu olmalı, eşine olan sevgisini bazen bir bakışla bazen de ciddi bir gülümsemeyle hissettirebilmelidir. Erkek adam temiz olmalıdır. Dişleri bembeyazken, ellerinde nasır olmalıdır.  E v tamiratından yeri gelince bahçe şinden anlamalıdır. Sporu sadece maç izleyerek sevmemeli aynı zamanda aktif de olmalı ki, eşini sardığı zaman kollarıyla kadınına güç verecek. Erkek olmanın bir diğer kuralı da mert olmaktır. İstediğini bilen ve alan biri olmalıdır. Egemenliğin sembolü olduğunun farkında olmalı ve her zaman için kendi eksiklerini arayıp, yanlışlarını düzeltmelidir. Erkek olmak için ciddi olmak gerekmektedir. Aynı zamanda da cömert ve inançlı olmalıdır. Değerlerine sahip çıkmasını bilmelidir. Erkek olmak için kadınına asla söz kondurmamak gerek, Sert bir bakış değil küçük bir zan dahi olmamalıdır. Erkek adam narin ve hassas olan kadının ona emanet olduğunun bilincinde olacak. Gerçek bir erkeğin omzuna başını yasladığında buram buram insan kokmalı ve huzur vermelidir. Halden anlamalıdır.

Her daim şerefin, onurun ve dürüstlüğün yanında olmalıdır. Sadık olmalıdır erkek dediğin, fikir insanı olmalıdır. Aynı zamanda da saygılı, azimli, kültürlü, lider ruhlu ve iradeli olacak. Okumayı, düşünmeyi ve kendini geliştirmeyi bilmeli. Vesselam erkek adam olmak zor iş!

  ozan erdogan

İstersen şunlara bak

nasıl ışın kılıcı yapılır

Işın Kılıcı Nasıl Yapılır

Işın kılıcı, bilimkurgu filmleri ile tanışmış olduğumuz bir nesne. Bilindiği üzere bilimkurgu alanında ışın kılıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altunizade Mah. SirmaPerde Sok.
istanbul
34662
Turkey
Tel: +90 216 474 40 38
Fax: +90 216 474 40 68